Леся Колінець: «Наше завдання – забезпечити розвиток області!»

Леся Колінець – одна з тих жінок, котрі все прагнуть робити на „відмінно”. Вона – чудова матуся, прекрасна дружина, професійний викладач, громадська активістка. І кожне з цих покликань приносить їй справжнє задоволення та натхнення. «Це дуже важливо, коли людина займається тим, що їй до душі,- запевняє жінка. - Тоді вона все встигає і все у неї виходить. У цьому переконалася на власному досвіді». 

Вона не бажає зупинятися на досягнутому, натомість прагне поділитися своїми знаннями та досвідом, аби зробити Тернопіль успішним та процвітаючим містом з відкритою владою і європейським мисленням. Саме тому балотується кандидатом у депутати до Тернопільської обласної ради. 

 

- Лесю, ви дуже рано зайнялися громадською та політичною діяльністю. Що спонукало вас до цього?

Детальніше: Леся Колінець: «Наше завдання – забезпечити розвиток області!»

Леся Колінець - кандидат в депутати до Тернопільської обласної ради

Леся Колінець висунута кандидатом в депутати від політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" по 53 виборчому окрузі: м.Тернопіль, вул.В.Симоненка, В.Великого, Л.Курбаса, Морозенка, бульв. Д.Вишневецького.

 

 

За 5 років не відбулося ні соціального, ні економічного розвитку міста

На жаль, за 5 років у Тернополі так і не відбулось обіцяного міським головою ані соціального, ані економічного розвитку міста, а весь період роботи Сергія Надала можна назвати часом невикористаних можливостей для розвитку міста. Про це пише сайт Слово і Діло.

Про це в коментарі у рамках спецпроекту «Обрані» активістам «Слова і Діла» розповіла кандидат економічних наук, доцент ТНЕУ і голова Тернопільської обласної громадської організації «Фонд соціально-економічних ініціатив» Леся Колінець.

Детальніше: За 5 років не відбулося ні соціального, ні економічного розвитку міста

Така близька і така далека Європа

Вже більше року активно крокуємо в Європу і з подивом бачимо, що стоїмо на місці. Безвізового режиму немає. Угода про асоціацію в економічній частині почне діяти з  1 січня 2016р., і то, зараз знову активно починають говорити про перенесення цього строку.

Європейський Союз, фактично, не робить нам кроків назустріч, або робить зовсім незначні. Так, останній Ризький саміт був, фактично, провальним для України:

Детальніше: Така близька і така далека Європа

Леся Колінець на ТТБ - "Ранок з ТТБ"

Бесіда стосовно змін до Держбюджету України та кредитів МВФ.