Біографія

Колінець Леся Богданівна народилася 3 травня 1980р. у м.Самборі Львівської області у родині вчителів. Згодом сім`я переїхала до Тернополя.

1986-1991рр. - навчання у ЗОШ №16 м.Тернополя.

 

1991-1997рр. - навчання у ЗОШ №27, яку закінчила із золотою медаллю.

 

Навчалася у музичній школі по класу скрипки.

 

У 1997р. поступила у Тернопільську академію народного господарства, в Інститут міжнародного бізнесу та менеджменту на спеціальність "Міжнародна економіка". Закінчила даний заклад у 2002р., одержавши диплом з відзнакою.

 

2002-2005рр. - навчання в аспірантурі Тернопільської академії народного господарства.

 

У 2005р. захистила кандидатську дисертацію на тему "Фінансово-кредитний інструментарій стимулювання зовнішньоекономічної діяльності у світовій економічній системі" за спеціальністю "Світове господарство і міжнародні економічні відносини".

 

З 2005р. - ст.викладач, а згодом доцент кафедри міжнародної економіки, фінансово-кредитних відносин та маркетингу Тернопільського національного економічного університету.

 

2007 – 2008рр. - директор Центру європейських та міжнародних студій Тернопільського національного економічного університету.

 У 2018 р. захистила докторську дисертацію на тему "Антикризові механізми нового світового фінансового порядку" за спеціальністю "Світове господарство і міжнародні економічні відносини".

На даний час професор кафедри міжнародної економіки ТНЕУ.

Профіль у Google Академії

 Громадську і політичну діяльність розпочала у студентські роки, вступивши до Молодого Руху.

2006-2010 рр.- депутат Тернопільської міської ради.

Голова Тернопільської обласної громадської організації "Фонд соціально-економічних ініціатив".Проекти організації направлені на поширення ідеї європейської інтеграції України, вирішення актуальних проблем Тернополя, сприяння збільшення фінансової грамотності населення, протидії поширення шкідливих звичок серед підлітків та ін. 

 

 2014р.-2018р. – член ГО «Об’єднання «Самопоміч» в Тернопільській області. Відповідала за проекти «Тренінговий центр» та «Прозорий бюджет».

Позапартійна.

Заміжня. Чоловік – приватний підприємець. Донька – Анна – 12 років.

 

Проживає на вул. Л.Курбаса.