Крим вже не український...

Крим вже не український. Щоб ми зараз не говорили: що референдум неконституційний, що були фальсифікації, що Верховна Рада Криму не мала права проголошувати Незалежність і т.д. – всі ці аргументи розбиваються об зброю солдатів російської армії. 

Росія сьогодні тріумфує: Путіна і Лаврова пропонують зробити Героями Росії – вони показали, що Росія сильна, і довели, що міжнародні організації, країни Великої Сімки, ЄС – для них ніщо. Зброя – справжній аргумент. Країни Заходу показали свою безсилість або незацікавленість – за окупацію Росією території України ввели лише економічні санкції проти декількох чиновників. Це просто смішно.

Ще й Кетрін Ештон віддала належне стриманості України в реакції на дії Росії в Криму і закликала офіційний Київ і надалі продовжувати стриману політику. При такій «стриманій» політиці через два тижні «зелені чоловічки» обживатимуться в Тернополі чи Львові. Всі очікували жорсткішої реакції – навіть фондовий ринок Росії сьогодні ожив від хороших новин.

Як відомо, на кожну дію є своя протидія. Що робимо ми? З 1 березня – дня окупації Криму – спостерігаємо, як поступово, крок за кроком захоплюють наші частини, блокують кораблі, роблять блокпости на в’їзді в Крим, б’ють і викрадають журналістів та активістів Євромайдану та просто безчинствують в Криму. Спостереження – це не дія. Нарешті сьогодні оголосили часткову мобілізацію. Для чого? Невже, щоб повернути Крим? Думаю – ні. Всім вже зрозуміло, що російську армію звідти неможливо вибити: як тільки українська армія піде у наступ – росіяни атакуватимуть на Сході і Півночі. Мобілізовують для того, щоб захистити Південь та Схід України.

Наші першочегрові завдання:

·        не допустити російські війська за межі Криму;

·        обов’язково забезпечити проведення 25 травня виборів Президента;

·        арештувати всіх сепаратистів;

·        підняти бойовий дух армії.

 

І на останок – риторичне запитання: Хто і коли відповість перед українським народом за втрату Криму?