Діяльність

Політик
Мене часто запитують, чому я вирішила займатися політикою, коли виникло таке бажання. Важко дати однозначну відповідь, але ще у дитинстві, з 10 років я полюбляла дивитися новини, знала прізвища всіх керівників країни. У 90-91 роках батьки постійно брали мене на мітинги. Синьо-жовті стяги, вишиванки, українські визвольні пісні, гасла свободи глибоко закарбувалися мені в душу… Пам’ятаю, з якою радістю і захопленням я спостерігала за першим підняттям синьо-жовтого прапора у Тернополі. Незабутні хвилини…
З роками дитячий інтерес до політики переріс в бажання працювати для людей, змінювати своїми діями місто, країну… Вступила я до Народного Руху у віці 19 років. Пригадую ранок 25 березня 1999р. Теплий сонячний ранок затьмарений трагічною звісткою – загинув Вячеслав Чорновіл – державний діяч, якого я дуже поважала і яким захоплювалася. І тоді я твердо вирішила не сходити з стежини боротьби за процвітання українського краю та добробуту людей. Зібрала навколо себе однодумців і створила обласну громадську організацію «Молодий Народний Рух» - молодіжне крило РУХу.
У 2006р. стала депутатом Тернопільської міської ради.


Науковець
Мене завжди цікавила економіка, економічні відносини в країні. Це кров держави. У середині 90-их років, коли я роздумувала над вибором професії, в країні була глибока економічна криза, нерозвинені зовнішньоекономічні зв’язки, невизначене місце України в світі. Тому я й вирішила працювати у галузі міжнародної економіки. Закінчила навчання в академії, поступила в аспірантуру. У 2005р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Фінансово-кредитний інструментарій стимулювання зовнішньоекономічної діяльності у світовій економічній системі» за спеціальністю «Світове господарство і міжнародні економічні відносини». Дисертація присвячена проблемам стимулювання експорту та залучення іноземних інвестицій. Ці питання є актуальними й до сьогодні.
Зараз працюю доцентом кафедри міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету. Викладаю курси: “Міжнародна економіка”, “Процедури СОТ”, “Регулювання зовнішньої торгівлі в ЄС”, “Економічні відносини країн ЄС”, “Гуманітарні питання та права людини”.
Опублікувала 36 наукових праць (список публікацій). Залюбки приймаю участь у наукових конференціях. Була учасником вже 17. Брала участь і в організації таких конференцій в Тернополі. Член Ради молодих вчених університету.
Я є прихильником такої думки, що наука не повинна працювати заради науки. Необхідно інтегрувати науку і владу. Наукові розробки наших талановитих вчених повинні втілюватися в життя за сприяння органів влади. Тому я й намагаюся працювати на стику двох сфер: економіки та політики.

Громадський діяч

З 2011 р. - голова Тернопільської обласної громадської організації "Фонд соціально-економічних ініціатив". Проекти організації направлені на поширення ідеї європейської інтеграції України, вирішення актуальних проблем Тернополя, сприяння збільшення фінансової грамотності населення, протидії поширення шкідливих звичок серед підлітків та ін. 

З 2014р. – член ГО «Об’єднання «Самопоміч» в Тернопільській області. Відповідальна за проекти «Тренінговий центр» та «Прозорий бюджет».

 


Депутат
Будучи депутатом 5 скликання Тернопільської міської ради (2006-2010рр.), свою роботу я зорієнтувала в декілька напрямків: вирішення проблем людей, які до мене звертаються; робота в постійній комісії з питань планування, бюджету та фінансів та в комісії з вирішення спірних питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. 
Робота зі зверненнями людей є для мене найважливішою і найвідповідальнішою. Вдалося вирішити ряд наболілих проблем: і ремонт ліфтів, і капітальний ремонт внутрібудинкових проїздів (зокрема, по вул. Оболоня, 11, в кварталі вул. 15 квітня – бульв. П.Куліша (буде завершено до кінця вересня), і капітальний ремонт покрівель будинків (вул. Л.Українки, 29, вул. Львівська, 2), поточний ремонт вулиць, встановлення пішохідного переходу (вул. В.Великого), додаткова підтримка шкіл та дитячих садочків та багато іншого.
Працювала я й у робочій групі з підготовки загальноміської комплексної цільової програми будівництва, реконструкції та облаштування дитячих майданчиків у місті. У 2008р. було поставлено 30 нових дитячих комплекси (в тому числі і на вул. Курбаса, 4). 
Важливим досягненням, як на мене, є прийняття Стратегічного плану економічного розвитку Тернополя. 
При затвердженні бюджету міста ми намагалися зосередити увагу на найболючіших проблемах Тернополя і вирішити їх. У 2010р. вдалося запланувати і виконати ремонт Театрального майдану, капітальний ремонт покрівлі і фасаду кінотеатру «Перемога», міського стадіону, Замку.
Звичайно, невирішених проблем є ще достатньо багато, але над ними потрібно працювати і позитивно вирішувати.