37 сесія Тернопільської міської ради

10 серпня 2010р. відбулось чергове засідання 37-ї сесії Тернопільської міської ради. До порядку денного було включено 168 питань, що стосувалися різних сфер життя Тернополя.

 

Депутати прийняли звернення до Президента, голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України щодо запровадження мораторію на підвищення ціни за природний газ. Також прийнято депутатські звернення стосовно організації роботи таксі в місті, змісту інформаційного продукту кабельного телебачення м.Тернополя, актуальних господарських проблем мешканців мікрорайону «Пронятин» та ін.

Одним із головних рішень сесії стало внесення змін до бюджету м.Тернополя на 2010 рік. Збільшено видатки загального фонду міського бюджету на 67,8 тис.грн., в тому числі, за рахунок субвенцій з обласного бюджету і спрямовано на доплату до пенсій воїнам ОУН-УПА. 400 тис.грн. передбачено на компенсаційні виплати на пільговий проїзд електротранспортом учнів та студентів, 50 тис.грн. – для потреб лікарень, 350 тис.грн. – на житлово-експлуатаційне господарство, 1130,2 тис.грн. – на благоустрій міста, 41,1 тис.грн. – на утримання клубів за місцем проживання.

Збільшено доходи спеціального фонду, у тому числі, за рахунок транспортного податку (2000,0 тис.грн.) та надходжень від відчуження комунального майна (1566,5 тис.грн.). Дані кошти спрямовано на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, капітальний ремонт житлового фонду, благоустрій міста.

Ухвалено рішення про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя ц.р., про затвердження Генерального плану міста Тернополя та Статуту територіальної громади м.Тернополя, про стан оренди та хід приватизації об’єктів комунальної власності за перше півріччя 2010 р., про індивідуальне опалення.

Також прийнято низку рішень про надання в оренду земельних ділянок, про надання дозволів на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок тощо.

Назад