І учні розуміють, що треба місту

Факультет міжнародного бізнесу та менеджменту ТНЕУ за сприяння депутата міської ради Лесі Колінець організував конкурс робіт серед учнів 10-11 класів ЗОШ № 29 "Як забезпечити економічний розвиток Тернополя".  Школярі виконували  роботи  англійською мовою. Серед основних пропозицій – підтримка малого і середнього бізнесу, боротьба з корупцією, прозорість планування і використання коштів міського бюджету тощо.

 

Під час нагородження переможців та учасників конкурсу, к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки Леся Колінець наголосила, що всі пропозиції учасників є актуальними і фаховими. Дійсно, необхідно сприяти підприємцям-виробникам, які відкривають нові робочі місця, щоб їм знизили або повністю звільнили від сплати податку на землю.  Потрібно створити режим найбільшого сприяння для інвесторів будь-якого масштабу, реформувати місцеву систему надання дозволів та ліцензій, розробити проект ”Тернопіль - вільна економічна зона”, що дозволить залучити інвестиційні кошти і зменшити безробіття. У бюджетній сфері насамперед перед прийняттям бюджету на сесії міської ради слід обов’язково запровадити  громадські слухання, що дасть можливість залучити спеціалістів та зацікавлених осіб із різних сфер діяльності та дозволить оптимізувати видатки бюджету. З іншого боку - встановити контроль громадськості за використанням коштів, які надходять до міського бюджету. Зупинити нецільове використання бюджетних коштів.

Леся Колінець переконана, що наше майбутнє - в руках освіченої молоді, яку будуть раді бачити і на факультеті міжнародного бізнесу та  менеджменту.